“Ahırdan Kaçış” üzerine 24 düşünce

 1. aslında çok basit bi oyun,sarı,yeşil ve kırmızı elmaları al,nalları topla, çekici ve kerpeteni al ( çekiç ve kerpeten fırın olan odada. çekici bulmak için kedilerin kutusunun üzerine 1 kaç defa tıklayın kutu aşağı kayıcak arkasında çekiç var alın.kerpetende hemen fırının yanında yerde.nalları fırının içine koy kapağı kapat fırının derece sırası 1-0-2-0 fırının kapağını aç kerpetenle nalları al çekiçle döv.sonra nalları kapıya yerleştir.elmaları ata yedir.atın yemliğindeki vidaların sırasına göre kapıya astığın nalları vidaların yönüne çevir.yere gök taşı düşücek onu al fırına koy bu sefer fırının derecesi 2-1-2-0 kerpetenle al çekiçle döv. gök taşını at’ın suyuna koy.sonra ata havucu yedir.tavukların olduğu odadaki güvercinlerin üstündeki yıldıza tıkla tavuğun altından çıkan küreği al tavuğun yanındaki çuvaldan kürekle yem al ve atın yemliğine koy.SONN… BoL ŞaNs ArKaDaŞLaR :)

 2. süpersin valla geçende fırının ayarından dolayı sıyırmak üzereydim 2 saatin sonunda kapattım oyunu.. ama şimdi verdiğin ip uçlarından biradah oynayıp bitireyim bari sağolasın :)

 3. saol arkadaş teşekkürler
  emeğe saygı saol vallaha oyunu oynadım ama sonu biras bebekçe gibi geldi ne o ole barbie nin pegasus u gibi oluoooo hihi salak salak bişi ama bize açıkladığın için saol nur thanksssss

 4. helal olsun nur.bu oyun acaip takmıştım ama bitirememiştim saol…

 5. yha Nur çok teşekkür ederim kafayı yiyicektim az daha=) çok saol senin sayende oyun da bitti strest de… XD

 6. Nur çok teşekkkür ederim senin sayende oyunu bitirdik sen olmasaydın bitiremezdik.

 7. merhaba ben rümeysa ;
  bu oyunu çözdüm çok teşekkür ederim .metooru suya koyma şinin nasıl olduğunu yazmamışsın ama ben buldum fırınakoyon 2-1-2-0 olarak ayarlayın e aynı nallara yaptığınız gibi çekiçle kırın suya koyun ve atın grileşmesini bekleyin .sonra kuşların olduğu pencerelerdeki yıldıza tıkalayıp küreğialıp yemlere tıklatın sonra atın yemine koyun ve oyunun gerisi kendiliğinden biter .bu arada bu oyunda bu kısma kadar gelmemde yardımcı ılan NUR arkadaşımızada teşekkür ederim sağol.

 8. merhaba rümeysa
  sana bu çözümde çok teşekkür ederim okısmı nur arkadaşımız yazmamış ama yinede sana teşekkür ederim .

 9. bu oyun nasıl oynanıyor bazılarını tamamlıyorum bazılarını tamamlıyamıyorum yardım edermısınız

 10. nalların 2 tanesını buldum çıldırcam.. 3 nalında yerını soylermısınız :S

 11. yaavvv fırın acılmıyo…nasıl acıcaz fırını…ayarını yaptım bekledım bekledım acılmıyo delı oldum.hersey tmm ama fırın acılmadı gıttı yarım edın lütfennnn

 12. ben nalınları nasıl pişiricem.nasıl kırıcam dünyada anlamadım ne olur yardım edin

 13. nur çok teşekkürler senin sayende bitirdim oyunu yoksa kafayı yicektim cnm thank you

 14. ArkadaşLar Rumeysa Allah Cezanı Wersin NuR YAzmış KuL HaKKına Girme Bir Alıntıdır De… ArkadaşLar Birde VidaLar Ahırın orda Yemlik war onun orda daireler wardır .Yönleri SıraSıyLa ŞöyLe : SoL,Aşşağı,Yukarı,Sağ. Kendim ÇözzDüm Alıntı Degildir…”HacKeR™”

 15. nur çooook teşekkür eederim senin sayende bitirdim. gerçekten bunu çözmek çok zor…

 16. çooooooooooooook teşekür ederim cevap için ve çok güzel bir oyun herkese tavsiye ederim

 17. çok teşekkür ederimbn bunu uzun zamandır oynuyodum kısmet bugüneymiş çok saol arkadaşım tekrar teşekkür ederim

 18. o yemegindeki vidalar yemegin üstündeki yuwarlak şekiller o nalları ona göre yerleştirin sonra gök taşı düşüyor onu alın fırına koyun kızartın 2120 ile sonra onu kerpetenle al çekiçle kırınca mor bişe çıkıyor onu atın suyuna koyun o içince gri olcak at sonra güwercinlerin yıldız olan yere tıkla tavuga bas sana kürek vercek tawugun oradaki yemi kürekle al atın yemine koy atın kanatı olcak sonra at özgür (SON)

 19. nalları pişeremedim fırına koyuyorum derecesini açıyorum sonra kerpetenle almaya çalışıyorum alamıyorum ??

Yorumlar kapalı.